http://aquanature.com.ua/sites/default/files/prom.jpg

Подбайте про чистоту води на вашому виробництві!

Очистка води для промисловості

Компанія Аква Натура пропонує рішення з очистки води в промисловості. Маючи багаторічний успішний досвід реалізації проектів, ми пропонуємо своїм клієнтам повний комплекс послуг, починаючи з розробки проекту, його реалізації та сервісного обслуговування в подальшому.

На епаті розробки проекту ми використовуємо передові розробки в сфері очистки води, котрі дозволяють найбільш ефективно очищувати воду з низькими експлуатаційними витратами.

Сервіснаі служба нашої компанії надає постійну підтримку нашим клієнтам та проводить всі необхідні планові роботи у замовника.

Очистка води для котелен

Жорстка вода згубно впливає не тільки на систему водопостачання, але і на всі нагрівальні елементи.  Витрати енергії на нагрів при жорсткій воді можуть зрости на 35%.

Зменшення витрат на отримання тепла напряму залежить від якості води. Прості в обслуговуванні та надійні системи очистки з будь-якою продуктивністю.

Пропонуємо широкий спектр рішень за прийнятними цінами. Наші системи сертифікованя для використання з будь-яким котельним обладнанням. Гарантируємо високу якість очистки на весь термін експлуатації .

Очищення води для ресторанів, кафе та броварень

Наша компанія пропонує системи очищення води для ресторана чи кафе як для всього закладу вцілому, так і для окремих зон, наприклад, бару чи кухні. Обладнання занмає мало місця, досить просте для обслуговування, гарантійний термін експлуатації складає до 10 років.

Пропонуємо окремі рішення для кофемашин, за рахунок компактних разміров та високої продуктивності наші рішення суттєво дешевші порівніючи з аналогами.

Рішення для кухні для будь-якого типу обладнання, чиста вода з кажного крану. Сервісне обслуговування систем очищення води у зручний для клієнта час.

  Система зворотнього ОСМОСу

  Установки на основі процессу зворотнього осмосу, при якому тонкоплівочна мембрана пропускає тільки молекулу води, затримуючи при цьому небажані домішки, що забезпечує високу ступінь очистки.

  Продуктивніть систем зворотнього ОСМОСу промислового призначення починається з150л/год та закінчується тільки вимогами клієнта.

  Надійність всіх вузлів, експлуатації та широкий спектр комплектацій дозволяють підібрати обладнання для будь-якого бюджету.

  Пункт розливу води

  Враховуючи технології очисних споруд водоканалів та зношеність систем водопостачання в Україні, потреба  у чистій воді з кожним роком тільки зростає.

  Пункти розливу води стають привабливим бізнесом з точки зору відносно невисокої вартості вкладень , постійному зростанні попиту у покупців та досить нескладним отриманням бази постійних покупців.

  Надійність, підтримка нашої сервісної служби та низька собівартість - основні причини вибору рішень від нашої компанії.

  Залишити заявку

  Просто заповніть форму і ми зв'яжемося з вами як можна швидше.

  x

  Залишити заявку

  x

  Просто заповніть форму і ми зв'яжемося з вами як можна швидше.

  Отримати знижку

  Просто заповніть форму і ми зв'яжемося з вами як можна швидше.

  x